W tym roku obchodzimy rocznicę 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wspólnie z MOSiR „Bystrzyca” przygotowaliśmy wyjątkową ofertę sportowo-rekreacyjną. Już 6 maja zapraszamy całe rodziny na Stadion Lekkoatletyczny na wspólne świętowanie.

W programie przygotowaliśmy rywalizację sportową oraz mnóstwo atrakcji dla małych i dużych.

Od godziny 9:00 zaplanowane są biegi dla dzieci na dystansie 100m – na 100-lecie, a od 12:00 wystartują biegi dla dorosłych na symbolicznym dystansie 1918m.

Każdy uczestnik na mecie otrzyma upominek a wyniki 100 najlepszych biegaczy na dystansie 1918m zostaną umieszczone na pamiątkowej tablicy, która zostanie odsłonięta podczas ostatniej edycji biegu „MILA na START” a tym samym na zakończenie cyklu #biegnijlublin w październiku.

Na wszystkich uczestników oraz kibiców będą czkały liczne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, zabawy integracyjne oraz konkursy z nagrodami, treningi lekkoatletyczne dla dzieci, strefa gastronomiczna i wiele innych.

Podczas Pikniku będzie okazja zarejestrowania się do bazy Dawców Szpiku. W tej edycji szukamy Dawcy dla Filipka. Rejestracja trwa ok. 5 min, a może uratować życie drugiej osoby.

Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Źródło: http://www.mosir.lublin.pl/obiekty/biegnijlublin/aktualnosci/biegi/ruszyly-zapisy-na-biegowy-piknik-niepodleglosci

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać