Zapraszamy na  94. PZLA Mistrzostwa Polski –  największą i najważniejszą imprezę lekkoatletyczną w naszym kraju! 94. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 20-22 lipca br. na nowym Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Bądź z nami i wspólnie dopinguj gwiazdy „królowej sportu” walczące nie tylko o medale, ale również o możliwość reprezentowania Polski  podczas Mistrzostw Europy w Berlinie. Bilety na 94. PZLA Mistrzostwa Polski już w sprzedaży! 

Po 33. latach Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce wracają do Lublina! Nowy Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie przy Alei Piłsudskiego 22, może gościć m.in.: Anitę Włodarczyk, Malwinę Kopron, Pawła Fajdka, Ewę Swoboda czy Adama Kszczota i wielu innych olimpijczyków oraz medalistów Mistrzostw Świata i Europy.

Bilety są do nabycia na każdym dzień mistrzostw, cena biletu normalnego to 10 zł. Natomiast cena biletu ulgowego to 5 zł – bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia. Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat sześciu. Informujemy, że bilety nie mają miejsc numerowanych.

Bilety można nabywać poprzez stronę naszego partnera eBilet.pl

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać