LEGITYMACJE

legitymacja-isic

Dla członków AZS dedykowane są trzy rodzaje legitymacji:

• AZS (dla każdego członka AZS, bez względu na wiek i status studenta)
• ISIC-AZS (dla studentów i młodzieży szkół gimnazjalnych powyżej 12 lat)
• ITIC-AZS (dla nauczycieli, wykładowców i trenerów /międzynarodowa legitymacja nauczycielska/).

legitymacja-isic

ISIC (International Student Identity Card) to…
…jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie w tym 4486 w Polsce. ISIC jest uznawany w 116 krajach świata i co roku korzysta z niego około 10 milionów osób na całym świecie.

legitymacja-itic

ITIC (Interantional Teacher Identity Card) to…
…jedyny dokument potwierdzający status nauczyciela i wykładowcy na całym świecie. Jest gwarancją dostępu do kilkudziesięciu zniżek na całym świecie, m.in. na koncerty, transport, noclegi itp.

W ramach składki każdy członek AZS posiada:

• 10% zniżki na usługi noclegowe i wynajem sprzetu sportowego w COSA AZS
• prawo do zniżek związanych z programem ISIC (dotyczy posiadaczy legitymacji ISIC-AZS, ITIC-AZS)
• prawo do zniżek wynikających z innych umów partenrskich AZS ZG lub jednostek AZS (np. sieć sklepów GO Sport – 10%, Regatta – 15%, Hurtownia – hurtowniasportowa.net – 10%)
• prawo nabycia na warunkach specjalnych dla członków AZS opieki medycznej w programie LUX MED
• prawo do udziału w lidze międzyuczelnianej, Akademickich Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski AZS oraz innych naszych imprezach, a w niektórych klubach także do sekcji sportowych i rekreacyjnych.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)…

Posiadacz karty AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w firmie GOTHAER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 6500 zł (składka 60 zł), kwotę 25.000 zł (składka 100 zł) lub kwotę 75.000 zł (składka 450 zł).

NOWA LEGITYMACJA

Krok 1. Wejdź na stronę AZS i wybierz odpowiedni rodzaj legitymacji.

Przypominamy, że legitymację AZS ISIC mogą posiadać wyłącznie studenci i uczniowie powyżej 12 roku życia. Pozostałe osoby powinny wyrobić legitymację AZS lub w przypadku nauczycieli ITIC AZS.

Krok 2. Wybierz odpowiednią sumę ubezpieczenia.

Krok 3. Uzupełnij swoje dane, zwracając szczególną uwagę na nazwę uczelni oraz wybór klubu, który będziesz reprezentować.

Krok 4. Po przejściu wszystkich kroków na podany adres mailowy zostanie wysłany link do wypełnionej deklaracji. Deklarację należy wydrukować, podpisać i wraz ze zdjęciem i składką dostarczyć do Klubu Uczelnianego AZS do którego należysz.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się następnego dnia po zatwierdzeniu przez AZS Lublin informacji w systemie a kończy 30 września 2018 roku.

PRZEDŁUŻENIE WAŻNOŚCI LEGITYMACJI

Krok 1. Wejdź na stronę AZS i wybierz odpowiedni rodzaj legitymacji.

Krok 2. Wybierz odpowiednią sumę ubezpieczenia.

Krok 3. Wybierz opcję „Przedłuż członkostwo na rok akademicki 2017/2018”.

Krok 4. Wpisz numer legitymacji AZS (bez ostatniej litery), którą chcesz przedłużyć oraz datę Twoich urodzin.

Krok 5. Zaktualizuj swoje dane.

Krok 6. Po przejściu wszystkich kroków na podany adres zostanie wysłany link do wypełnionej deklaracji. Legitymację wraz ze składką należy dostarczyć do Klubu Uczelnianego AZS do którego należysz.


UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się następnego dnia po zatwierdzeniu przez AZS Lublin informacji w systemie a kończy 30 września 2018 roku.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać