Test Coopera o rekordowej frekwencji już za nami. W badaniu wzięło udział aż 200 osób. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie przy al. Piłsudskiego 22 w sobotę 8 czerwca.

Przeprowadzony test był próbą wytrzymałościową, polegającą na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Określił on kondycję fizyczną osoby uczestniczącej na podstawie przebiegniętego dystansu, biorąc pod uwagę wiek oraz płeć. Mimo warunków atmosferycznych niesprzyjających wysiłkowi uczestniczyła, jak już było wspomniane rekordowa ilość osób! Łącznie startujący przebiegli dystans 450 kilometrów, co zbiegło się z 450 rocznicą Unii Lubelskiej! Każdy uczestnik po zakończonym teście otrzymał certyfikat i pamiątkową koszulkę.

W tym samym dniu w porozumieniu z Centrum Medycznym Orto-Optymist Lublin organizowane były warsztaty z rolowania, a uczestnicy testu przy odbiorze certyfikatów dostali również kupony rabatowe na usługi świadczone przez centrum.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez AZS Lublin, przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Miastem Lublin i AZS Warszawa.

Wyniki: Test Coopera wiosna 2019

Zdjęcia

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać